.
Hlasujte pro Homera tady!:-)
Nový Jarní design od Calestin.
11. díl Chci zpět na farmu zde!


Zprávy blogu

Jak to je teď s blogem?

19. ledna 2013 v 22:37 | BeeJayka
Hojte nebyla jsem tu teď hodně dlouho. A tak to taky nejspíš dopadne.... Ztratila jsem zálibu. Snad se sem někdy vrátím a vše bude jako dřív :)) Tak zatím ahoj ;)

Zdravím! :D

30. března 2012 v 18:35 | BeeJayka
Zdravím, jsem tu po opravdu dlouhé době. Nechtěla jsem to říct, ale simíci mě už nějak neberou a blog mě připadá jako zátěž, nuda :( Takže to vidím následovně SB ať si mě klidně smažou, mě to nevadí i když některé blogy mám hodně oblíbené :)♥. Budu jsem občas přidávat nějaké články, ale po jaké době to ani sama netuším. Blog zrušit nechci, je mi ho velmi líto. Tenhle blog už mám myslím od deseti nebo od jedenácti. A nějaký ty tři, čtyři roky ho mám. Pamatuji, když jsem začínala :)) :D Komixy v malování, a tak :) Jó, to byly krásný časy ;-) Vím, že by moje dlouhý kecy stejně nikdo nečetl..... No nic mějte se :)))) PS: Aktuální obrázek, když budou ty Velikonoce :D


Jsem zpět! :D

13. listopadu 2011 v 14:50 | BeeJayka
Ahojda po opravdu dlouhé době jsem zase zavítala na můj blog. Nejdříve mně nefungoval měsíc počítač, pak se mi přeinstaloval windows, takže jsem opět ztratila uložené simíky, které jsem měla do komixů :-(. Jedna výhoda tu, ale je. Konečně mi funguje bodyshop!!! :) Takže si s ním pohraji a nějakou simku či simíka vám dám ke stáhnutí. Vůbec nevím jak to je se Sb. Jdu se k nim mrknout :). Promiňte za dlouhou nepřítomnost. A ještě kdybyste byli tak hodní a dali mně dva body tady.(Sjeďte dolů je tam napsáno daruj 2 body) Děkuju :)

Prázdniny už končí! :-(

28. srpna 2011 v 20:45 | BeeJayka
Zdravím, doufám že jste si prázdniny užili jako já. Co jste dělali celé prázdniny? Jen se pochlubte :D Nám teď odešla grafika u počítače, a tak musím hrát na notebooku mého bráchy. Takže sims teď hrát nemůžu. Měla jsem spoustu fotek jak jsem byla se simíkama na dovolené, ale jak jsem říkala teď se na ty fotky nedostanu. Jinak jsem v soutěži s mým mazlíčkem Ťapíčkem, pokud mi chcete dát hlas tak tady Děkuju :) Až se nastartuje počítač tak vám napíšu :) Mějte se BeeJayka
PS:To je malý Ťapíček s koťátky. (Teď už jsou všechny kocourci dospělí)

Prázdniny!!!

5. července 2011 v 17:08 | BeeJayka
Ahoj blogoví nadšenci! Koukám, že mě blogování přestává bavit :-(. Nebojte blog nezruším, vím že se určitě zase vrátím až mi bude chybět, ale zatím teda tu nebude moc článků a nebo ani žádný :D :D. To víte léto - prázdniny a sedět u počítače? Taková já nejsem :)). Mrknu k sbéčkům a půjdu si znovu užívat prázdnin :P :)


Je něco s blogem?

17. května 2011 v 9:06 | BeeJayka
Ahojky, chtěla bych se vám jen zeptat naskakujou vám obrázky třeba v komixu nebo ikonky v menu? Mně totiž vůbec, a tak nevím kde mám obrázek a je to celý špatný :-/

Potřebuji pomoc!

16. května 2011 v 13:03 | BeeJayka
Zdravím, zrovna jsem začala fotit komix, když jsem si všimla, že u jedné simky jsem nechala pozovač. A jak jsem dlouho nefotila tak jsem zapomněla který to byl :D takže mi simka někam zmizela a bliká jí jenom modrej náhrdelník :D Takže nevíte jestli prostě nejdou něčím vypnout všechny pozovače? Díky za rady :)) (Dám vám jsem fotku z komixu co jsem nafotila abyste věděli že nekecám :D)

Veselé Velikonoce

25. dubna 2011 v 13:01 | BeeJayka
Tak jsem se sem nakonec dostala a proto přeju všem veselé Velikonoce :))

Velikonoce!!!!!!!!!

21. dubna 2011 v 20:01 | BeeJayka
Ahojky, tak zase po dlouhé době, ale tentokrát s dobrými zprávami. Máme teď dva dny volna a potom ještě v pondělí. V pondělí nemám čas, protože musím brášku doprovázet v obcházení domů :D Ale ve čtvrtek a v pátek mám volno. Předpokládám že napíšu komix, něco na téma týdne a nějakou soutěž (sb na vás jsem nezapomněla určitě vás navštívím) :)))) Doufám, že budu moc v pondělí vám popřát Veselé Velikonoce. A kdyby ne tak pro jistotu Veselé Velikonoce! :)

Apríl a další věci....

4. dubna 2011 v 19:02 | BeeJayka
Ahojky, v pátek byl Apríl a abych vám sem dala článek typu: Končím s blogem! nebo podobné věci. Neskočili by jste mi na to a je to starý :D Hodně teď přemýšlím co bych vám sem dala a opravdu nevím. Nechtěla jsem to říct, ale je to takové menší pozastavení. Sb, myslím si že polovina z nich už mě v přátelených ani nemá, ale což :) Brzy půjdu na soutěž jako poznávačka zvířat a píšem zase jako mourovatý. Doufám, že si na vás udělám čas a když vyhraju tamto s Homerem tak bych byla schopná pro vás nějakou párty přichystat. Děkuju věrným Sb a zatím se mějte :) (kdyžtak hlasujte pro Homera tu !

Nový design

26. března 2011 v 15:20 | BeeJayka
Ahojky, už mě nebavilo se dívat na ten starý, proto jsem požádala Calestin, aby udělala nový. Moc se povedl, díky Calestin! A jestli chcete teda pro mě hlasovat tak tady a nebo ještě tady! Děkuju vám a slibuju jestli s Homerem vyhraju, tak tu bude nějaká velká odměna pro vás!!!!!!

Já vím, já vím...

17. března 2011 v 20:27 | BeeJayka
Já vím už zase potřebuji hlas :D Ale je to finále a jestli vyhraju za odměnu udělám něco hodně velkého na blogu! Takže hlasujte pro Homera tady(nejde mi vkládat odkaz): http://klarcin-casopisek.blog.cz/1103/sonkreslena-postavicka-5-kolo-finale#komentare DÍKY!!!!!!!!!

Byt či dům? To je oč tu běží :D

12. března 2011 v 12:26 | BeeJayka
Ta reklama mi už vážně leze krkem! Určitě jste si všimli, že tu je komix už asi týden. Na blog nějak nemám chuť, ale to asi tím, že je venku hezky :) Jestli se vám líbí můj obrázek tak klikněte sem: http://klarcin-casopisek.blog.cz/1103/vyfot-to-5-kolo#komentare a dejte hlas BeeJayce. Další, no já jsem se přihlásila do dvou miss sims a nafotila fotky dopředu abych to potom jenom posílala a co se nestalo! jedna zruší blog a druhý se tam přihlásilo málo lidí! Byla by škoda kdybych vám je neukázala, takže třeba zítra tady ty fotky budou. Zatím se mějte a užívejte sluníčka

Hlas prosím!

22. února 2011 v 19:57 | BeeJayka
Ahojky, opravdu bych potřebovala abyste pro mě hlasovali v jedné soutěži. Jenom opište kód a dejte ok tady!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všem na hlasy moc děkuji ;-*
mojekocicky.blog.cz

Dnééééska mám narozeniny!

19. února 2011 v 11:36 | BeeJayka
Ahojky, tak dneska mám narozeniny. Pochybuju, že tenhle článek bude někdo číst, protože mi nějak nepíšete komentáře, ale co! Dneska mi je 13 a bloguju asi od 10 let :D Pamatuju, když mi bylo 10 jak jsem přidávala takový články, hrůza :D :D No nic, za chvíli tu bude komix a možná ještě něco :)

mojekocicky.blog.cz

Zéééjtra mám narozeniny :D

18. února 2011 v 14:31 | BeeJayka
Ahojky, zejtra mám narozeniny, mám však přání jediný pište komenty, pište komenty! To mi stačí :D :D Dneska už jsem v narozeninové náladě i když je mám až zítra :D Mám nafoceno 3 díly Chci zpět na farmu, takže zítra tady určitě jeden zveřejním. Dám jsem nějaké downloady a co já vím :D No zatím se mějte :-) (pod článkem je fotka ze 12. nebo 13. dílu Chci zpět na farmu, abyste byli napnutý :D)

mojekocicky.blog.cz

Veselý Valentýn :D ♥

14. února 2011 v 15:11 | BeeJayka
Ahojky, takže dneska je Valentýn, všem přeju šťastného Valentýna. Mě se to netýká :D ♥♥♥ Jen vám chci něco říct 19.února je ................. něco a kdo to uhádne dostane diplom ♥ (ty srdíčka jsou tady kvůli Valentýnu, jinak by tady nebyly xD♥♥♥♥) Jinak jsem vám vyfotila simíky a dala je do valentýnské nálady(pod článkem). ♥♥♥

mojekocicky.blog.cz

Jak to všechno bude?

11. února 2011 v 15:24 | BeeJayka
Juhúúúú, od pondělka mám jarní prázdniny. Určitě tu bude další díl komixu když k němu bude alespoň 5 komentářů. Teď jich tam je asi 10, z toho jenom 3 jsou ke komixu! Takže jestli vás zajímá tak si přečtěte tady! A postoupila jsem s Homerem do dalšího kola a za to vděčím vám takže jestli chcete znova hlasovat můžete zde :D! Jenom, právě jsem hrála The sims 2 a dělala jsem fotku do soutěže, postavila jsem simku za DJ stůl a ona byla hrozně vytlemená :D, tak jsem to vyfotila( je to pod článkem). Zatím se mějte :)

mojekocicky.blog.cz

Hlásek do miss sims :-)

2. února 2011 v 20:04 | BeeJayka
Ahojky, tak jsem zase v soutěži :-). Tentokrát to je miss sims a když pro mě budete chtít hlasovat tak tady!!!!!!! Jinak v pátek je volno, tak vám asi nafotím komix :) 

mojekocicky.blog.cz

Další hlasování :)

28. ledna 2011 v 17:18 | BeeJayka
Tak jsem se vám na chvíli ozvu :) Potřebuju abyste hlasovali pro Homera tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Díky moc :))))

Homer
 
 

Reklama